8. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja w Lesie Wiączyńskim – startują zapisy


Opublikowane w wt., 13/02/2018 - 08:55

Start 3 maja. Wzorem ubiegłych lat można wybierać spośród półmaratonu, ćwierćmaratonu oraz nordic walking. Trasa poprowadzi najbardziej urokliwymi alejkami Lasu Wiączyńskiego, który zlokalizowany jest na granicy Łodzi oraz Gminy Nowosolna – zapowiadają organizatorzy.

– Bieg i Marsz Konstytucji to nie tylko rywalizacja sportowa, jak co roku na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Zbyszko” odbędą się pokazy jeździeckie, dostępne będą atrakcje dla dzieci oraz oczywiście pyszny grill – mówi Bartłomiej Sobecki Dyrektor zawodów. – Warto już dziś zaplanować sobie majówkę w Wiączyniu Dolnym – zachęca.

8. Bieg i Marsz Konstytucji to również całodniowy piknik rodzinny z biegami dla dzieci. Zgłoszenia dla najmłodszych uczestników zostaną uruchomione na początku kwietnia.

– Super oprawa zawodów, kibice oraz bardzo emocjonujące pokazy konne – tak na gorąco relacjonowała swój udział w zawodach Monika z Pabianic, dodając: – Przyjechaliśmy całą rodziną, nasze dzieci również wystartowały, przepiękne miejsce. Polecam wszystkim.

Zapisy do tegorocznej edycji zawodów startują 12 lutego o godzinie 20:00. – Przypominamy, że w celu dokonania zgłoszenia należy posiadać konto w serwisie www.zapisy.inessport.pl, a płatności realizowane będą jedynie poprzez system Dotpay – wyjaśniają organizatorzy.

Organizatorem zawodów jest firma inesSport, a współorganizatorami Centrum Sportowo – Rekreacyjne „Zbyszko” oraz KB „Nowosolna”. Szczegółowe informacje o zawodach znajdują się na stronie www.biegkonstytucji.org.

8. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

red. / mat. pras.

 

Polecamy również:


Podziel się: