„Gdzie jest Maestro”? Baw się z mapą w Katowicach


Na X Międzynarodowy Konkurs Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga przyjechał jeden z jurorów – wybitny polski dyrygent, od lat mieszkający poza granicami kraju i koncertujący w wielu ośrodkach muzycznych na świecie. Po latach nieobecności w Polsce, Maestro powraca w rodzinne strony, do Katowic. 

Korzystając z okazji, że może dłuższy czas spędzić w rodzinnym mieście - konkurs, którego został jurorem będzie trwał ponad tydzień - zatrzymuje się gościnnie w domu siostrzeńca. Dzień przed rozpoczęciem konkursu, Maestro oznajmił, że wychodzi załatwić pewną bardzo ważną sprawę w mieście i wróci na uroczysty obiad. 

Maestro jednakże na obiedzie się nie pojawił i nie można się z nim skontaktować telefonicznie. Czas do rozpoczęcia konkursu biegnie nieubłaganie… Mocno zaniepokojona rodzina zadaje sobie pytanie: „Gdzie jest Maestro?” i wyrusza na jego poszukiwania.

Uczestnicy rozpoczynając grę, wcielą się w rodzinę zaginionego jurora, a ich zadaniem jest odnalezienie Maestra. Poszukiwania zaprowadzą naszych uczestników do 10 punktów kontrolnych, gdzie gracze będą musieli wykonać zadanie, za które otrzymają określoną liczbę punktów. Gra zostanie zakończona po podliczeniu punktacji, w ostatnim miejscu zadaniowym. Tu poznamy 3 pierwsze zwycięskie drużyny. Nagrody rzeczowe zostaną przyznane pierwszym 3 osobom/grupom, które zdobędą największą liczbę punktów. Dodatkowo pośród wszystkich uczestników gry terenowej zostanie zorganizowana loteria fantowa.

Strona imprezy: TUTAJ

Limit 150 osób, także radzimy się pospieszyć z zapisami!

Zapraszamy!

Silesia Adventure Team


Polecamy również:


Podziel się: