Biegi w czerwcu 2018

01
pt
Familijny Bieg Śniadaniowy na Dzień Dziecka
Kołobrzeg 
01
pt
Bieg Rzeźnika
Cisna 
01
pt
Bieg Rzeźnika Ultra
Cisna 
01
pt
Ultra Chojnik
Jelenia Góra 
01
pt
Stumilak
Szczyrk 
01
pt
10. Kwietny Bieg
Lisowice k. Lublińca 
01
pt
3. Gostyński Maraton / Drużynowy Bieg Łączony
Gostyń 
02
sob
7. Maraton Mazury / Bieg Szlakiem Krutyni
Gałkowo k.Mrągowa 
02
sob
Bieg Nadziei
Chojnice 
02
sob
6. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin 
02
sob
2. Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty
Komorowo k.Ostrów Maz. 
02
sob
Survival Race
Poznań 
02
sob
3. SPARing
Rzeszów 
02
sob
9. Biegaj w Siechnicach
Siechnice 
02
sob
Botaniczna Piątka - edycja dziecięca
Poznań - Ogróg Botaniczny UAM 
02
sob
Rzeźniczek
Cisna 
02
sob
Survival Race
Poznań 
02
sob
Piastowska Piętnastka
Wrocław 
02
sob
Barbarian Race Wiślański Monolit / Hill
Wisła 
02
sob
4. Lisewski Bieg Jaszczurczy
Lisewo k.Chełmna 
02
sob
Żelazny Triathlon
Okuninka k.Włodawy 
02
sob
7. Siemiatycka Wieczorna Dycha
Siemiatycze 
02
sob
3. Reso Suwałki 10,5
Suwałki 
02
sob
5. Bieg Uniwersytecki - Bieg Dla Niepodległej
Olsztyn 
02
sob
4. Wyszkowski Bieg Uliczny
Wyszków 
02
sob
Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
02
sob
26. Międzynarodowy Bieg Solidarności Lubelski Lipiec 1980
Lublin 
02
sob
Puchar Polski Nordic Walking
Kolbuszowa 
02
sob
8. Bieg Uliczny im. Ks. Konstantego Damrota
Plichowice 
02
sob
Dni Chemika Grupy Azoty
Tarnów 
02
sob
4. Bieg Boguszyński
Boguszyn 
02
sob
4. Bieg Szlakiem Leśnych
Lipinki 
03
niedz
2. Bieg o Złotą Monetę
Olsztyn 
03
niedz
Bieg Wiosenny Radia Wrocław
Wrocław 
03
niedz
5. Bieg Sądeczan z Kryniczanką
Stary Sącz 
03
niedz
16. Bieg na Hrobaczą Łąkę
Kozy 
03
niedz
4. SANPROBI Maraton Szczeciński
Szczecin 
03
niedz
MosirGutwinRun 2018
Ostrowiec Św. 
03
niedz
4. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok 
03
niedz
7. Bieg Lwa
Tarnowo Podgórne 
03
niedz
Bieg z Okazji 40-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej
Jelcz-Laskowice 
03
niedz
16. Bieg na Hrobaczą Łąkę
Kozy k.Bielsko-Białej 
03
niedz
Leśna Piątka 2018
Koszalin 
03
niedz
2. Rzeźnik Enigma
Cisna 
03
niedz
Dycha na Jeleni Skok
Cisna 
03
niedz
4. Bieg Instalatora
Bydgoszcz 
03
niedz
38. Półmaraton Gochów
Bytów 
03
niedz
6. Bieg i Marsz Północy
Władysławowo 
03
niedz
Garmin Iron Triathlon
Ślesin k.Konina 
03
niedz
3. Półmaraton Szlakiem RIESE
Głuszyca 
03
niedz
Leśna Piątka PIKUŚ
Koszalin 
03
niedz
3. Szczytniański Bieg Liczyrzepy
Szczytna k.Kłodzko 
03
niedz
7. Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza
Pszczyna 
03
niedz
5. Dycha nad Regą - memoriał Wojtka Pismenki
Świdwin 
03
niedz
5. Maraton i Półmaraton Fundacji Daszradę im. Barbary Karaczyńskiej
Opalenie k.Kwidzyna 
03
niedz
2. Rodzinny Mini Festiwal Biegowy "O złotą kózkę"
Dobczyce 
03
niedz
Sobków Biega
Sobków k.Jędrzejowa 
03
niedz
Wiosenny Półmaraton / Ćwierćmaraton
Łękno k.Zaniemyśla 
03
niedz
2. Bieszczadzki Bieg Po Zdrowie
Polańczyk k.Soliny 
03
niedz
2. Zielony Bieg Wolności
Umianowice k.Pińczowa 
03
niedz
30. Policka Piętnastka
Police k.Szczecina 
03
niedz
9. Gliwicki Bieg Uliczny
Gliwice 
03
niedz
10. Elbląski Bieg Piekarczyka
Elbląg 
03
niedz
3. Bieg Barana - z pomocą dla Stanisława Stawiarskiego
Skrudzina k.Starego Sącza 
03
niedz
Festiwal Biegów Polski Północnej
Wdzydze k. Kościerzyny 
03
niedz
25. Ogólnopolski Bieg Krzepkich
Krzepice 
03
niedz
5. Bieg Burzyński
Burzyn 
04
pon
Maraton Miast Ogrodów
inf. w treści 
05
wt
Monte Kazura
Warszawa 
08
pt
Finałowy Andrychowski Marsz na Orientację „AndInO”
Powiat Wadowicki 
08
pt
Bieg Sokoła - Tatrzańska 15
Zakopane 
08
pt
2. Rajd na Ślężę
Lubin 
08
pt
Chojnickie Biegi Nocne
Chojnice 
08
pt
4. Bieg do Kamienia
Gołuchów k.Kalisza 
08
pt
Bieg Świadomości
Poznań 
09
sob
Biathlon Dla Każdego
Wysowa-Zdrój 
09
sob
30. Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
Ożarów Mazowiecki 
09
sob
Bieg do Źródeł
Gdańsk 
09
sob
2. Rodzinny Bieg Charytatywny
Jankowice k.Pszczyny 
09
sob
Korona Zachodu Polski #2
Skwierzyna 
09
sob
Ultra Perła
Wapienne k.Sękowej 
09
sob
11. Bieg Marszałka
Sulejówek 
09
sob
Festiwal Biegów Polski Północnej
Wdzydze k. Kościerzyny 
09
sob
Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
Kozienice 
09
sob
6. Smolecka (za)Dyszka
Smolec k.Wrocławia 
09
sob
Spartan Charity Run Warsaw
Warszawa 
09
sob
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk 
09
sob
Bieg dla Chojraków
Poznań 
09
sob
6. Perły Małopolski
Wapienne 
09
sob
"Daj piątaka na dzieciaka"
Łódź 
09
sob
Nowa Huta w czterech smakach
Kraków 
09
sob
13. Marsze na Orientację z Koziołkiem Matołkiem
Skrzydlów 
09
sob
46. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Wadowice 
09
sob
Bieg po Zdrowie ze szkołą w Drzonkowie
Drzonków 
09
sob
Wysokogórski Bieg im. dh. Marduły
Zakopane 
09
sob
NCDC Business Run
Szczecin 
09
sob
Bieg Recepta na Zdrowie
Łódź-Arturówek 
09
sob
6. Bieg Nyski
Nysa 
09
sob
4. Bieg do Kamienia
Gołuchów k.Kalisza 
09
sob
9. Kamus Maraton - 150. maraton Kazimierza Musiałowskiego
Osiek n. Wisłą k.Torunia 
09
sob
Bieg Gladiatora III
Bielawa 
09
sob
Triathlon Karkonoski "Karkonoszman"
Sucha Leśna k.Karpacza 
09
sob
Triathlon Lwa
Lusowo k.Poznania 
09
sob
4. Commando Race
Kraków 
09
sob
Bieg Papieski
Pelplin 
09
sob
Triathlon Mietków
Mietków k.Wrocławia 
09
sob
Terenowa Masakra VI
Bydgoszcz 
09
sob
4. Electrum Ekiden
Białystok 
09
sob
17. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Wołczyna
Wołczyn k.Kluczborka 
09
sob
5. Leżajski Bieg Zośki Turosz o Puchar Burmistrza Leżajska
Leżajsk 
09
sob
DG 24H
Dąbrowa Górnicza 
09
sob
Bieg Trzeźwości na Stulecie Wolności
Oświęcim 
09
sob
3. Eco Cidry Cross - Dychej na Księżej Górze
Radzionków k.Bytomia 
09
sob
Grivel Ultramaraton Babia Góra
Zawoja 
09
sob
3. Memoriał Zbigniewa Majewskiego w Biegach Przełajowych
Zielona Góra 
09
sob
Triathlon Krynica Morska
Krynica Morska 
09
sob
9. Żmigrodzki Bieg Smoka
Żmigród 
09
sob
2. Bieg Lubliniecki
Lubliniec 
09
sob
Jurajski Puchar Nordic Walking
Iwanowice Duże k.Opatowa 
09
sob
14. Bieg Kmitów
Nowy WIśnicz 
09
sob
Bieg Azotowy
Kędzierzyn-Koźle 
09
sob
3. Bieg Kopernika
Lubin 
09
sob
4. Leśna Dziesiątka
Żytno / Radomsko 
09
sob
Gorzów Śląski Biega 2018
Gorzów Śląski 
09
sob
OK Run
Krapkowice 
09
sob
Mud Max Dolina Charlotty
Ustka 
09
sob
Enea IRONMAN 5150 Warsaw
Warszawa 
09
sob
Szamotulska Nocna Piątka
Szamotuły 
09
sob
Leśne Run Śląsk 2018
Zabrze 
09
sob
Raptor
Bałtów 
09
sob
6. Festiwal Biegowy ZABIEGAJ O-BORKI
Olszewo-Borki, k.Ostrołęki 
09
sob
Bieg AGH
Kraków 
09
sob
Bieg im. hr. Augusta Cieszkowskiego
Swarzędz-Wierzenica 
09
sob
Bieg po Zdrowie
Wrocław 
09
sob
Charytatywny Bieg z Nadzieją
Słupsk 
09
sob
24. Bieg po Uśmiech
Kraśnik 
09
sob
Bieg 4 Na Woli
Poznań 
10
niedz
Bieg 7 Mostów
Łęknica 
10
niedz
7. Bieg Goworowski Bieg dla zdrowia
Goworowo 
10
niedz
Formoza Challange
Oborniki 
10
niedz
Bieg Niepodległości
Bobowa 
10
niedz
2. Bieg Twierdzy Kraków
Kraków 
10
niedz
Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wlkp. 
10
niedz
Biegowy Potop Szwedzki
Karlskrona (Szwecja) 
10
niedz
14. EKO Jurajski Półmaraton
Rudawa k. Krakowa 
10
niedz
3. Tarnogórski Półmaraton
Tarnowskie Góry 
10
niedz
Skywayrun
Gdańsk 
10
niedz
12. Grodziski Półmaraton Słowaka
Grodzisk Wlkp. 
10
niedz
5. Kielecki Bieg Górski
Kielce 
10
niedz
Wizz Air Katowice Half Marathon
Katowice 
10
niedz
Skywayrun Gdańsk Airport
Gdańsk 
10
niedz
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Zakopane 
10
niedz
6. Półmaraton Stolema
Wdzydze 
10
niedz
10. Jubileuszowa Legionowska Dycha
Legionowo 
10
niedz
Wiązowna Trail
Wiązowna 
10
niedz
11. Bieg Truskawki w Puszczy Kampinoskiej
Truskaw 
10
niedz
2. Bieg w Pogoni z Liskiem
Lisia Góra 
10
niedz
Bieg IT
Poznań 
10
niedz
7. Ostródzki Półmaraton św. Jerzego
Ostróda 
10
niedz
Chęć Na Pięć
Lublin 
10
niedz
2. Bieg Souvre
Inowrocław 
10
niedz
6. Bieg STO-nogi
Milanówek 
10
niedz
6. Półmaraton Stolema (Festiwal Biegów Polski Północnej)
Wdzydze k.Kościerzyny 
10
niedz
7. Kłobucki Bieg Leśny
Kłobuck 
10
niedz
3. Piątnica Półmaraton - POMAGAMY
Piątnica k.Łomży 
10
niedz
Bieg Leśny Teodory
Teodory k. Łodzi 
10
niedz
8. Bieg im. Czesława Miłosza
Łubianka k.Torunia 
10
niedz
3. Interferie Run
Szklarska Poręba–Świeradów Zdrój 
10
niedz
Libiąska Dziesiąteczka
Libiąż k.Katowic 
10
niedz
3. Dyszka Pięciu Stawów
Janków Przygodzki k.Ostrowa Wlkp. 
10
niedz
Triathlon Kartuzy
Kartuzy 
10
niedz
Kęcka Piątka
Kęty k.Bielsko-Biała 
10
niedz
1 Mila - 2. Amatorskie Mistrzostwa Polski
Warszawa 
10
niedz
Grand Prix Kierunek Ultra
Folwark Hutta k. Suwałk 
10
niedz
Bieg bez barier
Poddębice 
10
niedz
Letni Ultramaraton na Raty
Oława 
10
niedz
5. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila
Dębica 
10
niedz
3. Bieg Boguchwała Wisłoczysko
Boguchwała 
10
niedz
Bieg o PUCHAR BRICOMARCHE
Iława 
10
niedz
Bieg Uliczny MultiBieg
Izbicko 
11
pon
Biegowy Potop Szwedzki ze StenaLine
Karlskrona (Szwecja) 
12
wt
B2Run
Gdańsk 
13
śr
Piątka z Kucharem
Warszawa 
13
śr
Zabiegana Łódź
Łódź 
13
śr
Szczecińska Dobranocka [BnO]
Szczecin 
14
czw
Leśna Piątka 2018
Koszalin 
14
czw
33. Popołudniowa Szybka Orientacja Precyzyjna „Popekspres”
Mikołów 
14
czw
Bałtycka Sztafeta
Krynica Morska - Świnoujscie 
14
czw
5. Bieg „Akademicka Trójka”
Częstochowa 
15
pt
Ultra-Trail® Małopolska
Kasinka Mała 
15
pt
5. Regatta Bieg Wierchami
Rytro 
16
sob
Puchar Maratonu Warszawskiego
Warszawa 
16
sob
6. Bieg Firmowy
Warszawa - AWF 
16
sob
1. Babiogórski Rajd Nordic Walking
Babia Góra 
16
sob
Gryfny Bieg 2018
Chorzów - Park Śląski 
16
sob
5. Łańcucka Piątka
Łańcut k. Rzeszowa 
16
sob
Bieg Dwie Wieże
Osetnik k.Choczewa 
16
sob
12. Bieg Uliczny O Błękitną Wstęgę
Stargard 
16
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska 
16
sob
Bieg dla Niepodległej, Rajd Nordic Walking
Czudec k. Rzeszowa 
16
sob
Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich
Gdynia 
16
sob
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata ps. Brzechwa
Miechowice Małe 
16
sob
13. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
Bydgoszcz 
16
sob
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Wrocław 
16
sob
Zielonka Challange
Owińska k.Poznania 
16
sob
15. Radziejowski Bieg Południowy
Radziejów 
16
sob
Zamczyska Trail
Rymanów Zdrój k.Krosna 
16
sob
Marbruk Triathlon Charzykowy
Charzykowy k.Chojnic 
16
sob
Diablak Beskid Extreme Triathlon
Żywiec 
16
sob
Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl
Przemyśl 
16
sob
Bieg o Puchar Malinowej Mamby
Koło 
16
sob
Cross Festiwal nad Pilicą
Nowe Miasto nad Pilicą 
16
sob
RUN 4 Life - Tauron Life Festival
Oświęcim 
16
sob
Bieg Politechniki
Koszalin 
16
sob
3. Rogoźnicki Półmaraton Leśny
Rogoźnik k.Będzina 
16
sob
12. Bieg Ursynowa
Warszawa 
16
sob
4. Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza
Międzychód 
16
sob
Botaniczna Piątka - wiosna
Łódź - Ogród Botaniczny  
16
sob
Skywayrun Military
Mińsk Mazowiecki 
16
sob
4. Biegi Uliczne - Strzałkowo Dobry Kierunek
Strzałkowo k.Wrześni 
16
sob
4. HiTec Bieg po Zdrój
Jaworze 
16
sob
Półmaraton Sitarski
Biłgoraj 
16
sob
PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego
Wrocław 
16
sob
Okonińska Pętla
Okonino 
16
sob
4. Pętla Chechelska
Jezioro Chechło-Nakło 
16
sob
5. Bieg o Zdunowskiego Kafla
Zduny 
16
sob
3. Bieg Pod Pochodniami
Rogoźnik 
17
niedz
4. Bieg Kolejarza
Ostrołęka 
17
niedz
2. Bieg o Puchar Fundacji "Stworzenia Pana Smolenia"
Baranówko 
17
niedz
Garmin Iron Triathlon
Elbląg 
17
niedz
Triathlon Lipiany
Lipiany 
17
niedz
Bike Atelier Triathlon
Sosnowiec 
17
niedz
2. Bieg Uliczny
Brzostek 
17
niedz
Mazurska Piętnastka Welskiego Parku Krajobrazowego
Rybno k.Dąbrówna 
17
niedz
Jurajski Puchar Nordic Walking
Janów k.Częstochowy 
17
niedz
Grand Prix Ustki
Ustka 
17
niedz
4. Bieg im. Janusza Sidły
Katowice 
17
niedz
5. Bieg o tytuł Górala Świętokrzyskiego
Ćmińsk k.Kielc 
17
niedz
The Color Run
Warszawa 
17
niedz
16. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta
Bukowno k.Olkusza 
17
niedz
3. Lubeński Cross
Lubenia k.Rzeszowa 
17
niedz
5. Bieg Wyrski
Wyry k.Mikołowa 
17
niedz
4. Wroniecka Dycha
Wronki 
17
niedz
Ósemka z haczykiem
Skorzęcin k.Witkowa 
17
niedz
3. Triathlon Trzebinia
Trzebinia 
17
niedz
Bieg Kobiet Anita Zawsze Pier(w)si
Łódź  
17
niedz
Silverman Cross Triathlon
Januszkowice k.Zdzieszowic 
17
niedz
7. Mróz Śrem Półmaraton
Śrem 
17
niedz
Bieg 66
Ustroń k.Wisły 
17
niedz
3. Gostyniński Bieg Zamkowy- Niepodległa 2018
Gostynin 
17
niedz
3. Ciechanowskie Święto Biegania
Ciechanów 
17
niedz
9. AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie
Garwolin 
17
niedz
5. Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa
Józefosław 
17
niedz
6. Bieg Uliczny
Bogatynia 
17
niedz
4. Bieg im. Janusza Sidły
Katowice 
17
niedz
Bieg Śladem Konia
Wrocław 
17
niedz
Bieg wokół Jeziora Miejskiego – 9. ECO-CROSS
Złotów 
20
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń 
20
śr
Parkami i Lasami Katowic
Katowice 
20
śr
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa 
20
śr
Warsaw Track Cup
Warszawa 
21
czw
26. Krakowska Impreza na Orientację „KrakInO”
Kraków 
21
czw
4. Nocny Bieg Sztafetowy Janusza Kusocińskiego „Nocny Kusy"
Warszawa 
22
pt
Bieg dla Słonia
Warszawa 
22
pt
Bieg dla Słonia
Chorzów 
22
pt
Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim
Gdynia 
22
pt
4. Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur
Piotrków Trybunalski 
22
pt
30. Sudecka 100
Boguszów-Gorce 
22
pt
11. Sobótkowe Nocne Marsze na Orientację
Olsztyn k. Częstochowy 
22
pt
6. Bieg Czekoladowy - Smak Lata
Poznań 
22
pt
Triathlon Susz
Susz 
23
sob
3. Siemianowicki Festiwal Świetlików
Siemianowice Śl. 
23
sob
Ultra Przesilenie
Dynów k.Rzeszowa 
23
sob
Runmageddon Intro / Rekrut / Classic / KIDS
Ełk 
23
sob
Bieg Nocny
Wrocław 
23
sob
9. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice 
23
sob
Kids Run
Poznań 
23
sob
2. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich w Biegach
Kąty Wrocławskie 
23
sob
27. Półmaraton Mleczny
Korycin 
23
sob
2. Triathlon Korycin
Korycin 
23
sob
Leśna Piątka ULTRA
Koszalin 
23
sob
9. Rybnicki Półmaraton Księżycowy
Rybnik k.Katowice 
23
sob
Półmaraton Unisławski / Dziesiątka Unisławska
Unisław 
23
sob
41. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację
Borne Sulinowo 
23
sob
Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza
Olsztynek k.Olsztyna 
23
sob
3. Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów
Kraśnik k.Lublina 
23
sob
8. Bieg Trzech Wież
Prusice 
23
sob
7. Strzegomska Dwunastka
Strzegom 
23
sob
Ultra Cross Maraton 12h
Kliniska Wielkie k.Szczecina 
23
sob
Bieg Radości - Dumne Warchoły
Radom 
23
sob
Biegowe 4 Pory Roku - GP Nadleśnictwa Legnica
Miłogostowice k.Legnicy 
23
sob
3. Maraton Pędziwiatra
Gliwice 
23
sob
16. Bieg 12 Mostów
Sławno k.Słupska 
23
sob
21. Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
Krokowa k.Pucka 
23
sob
5. Bieg Szerszenia
Oleśnica 
23
sob
6. Nocny Bieg Świetlików
Dąbrowa Górnicza 
23
sob
Leśna ZaDyszka
Szulmierz k.Ciechanowa 
23
sob
5. Biegu Cross Extreme / Masters Killer
Kotlarnia k.Gliwic 
23
sob
Polkowicka Dycha
Polkowice k.Wrocławia 
23
sob
Tczew na 5
Tczew 
23
sob
6. Sędziszowski Bieg po zdrowie
Sędziszów 
23
sob
Bieg Trzech Plaż
Grudziądz 
23
sob
Tyska Piwna Mila
Tychy 
23
sob
30. Cross Świętojański im. Jana Marka
Pogórze k.Skoczowa 
23
sob
5. Bieg Pamięci
Palmiry 
23
sob
Żukowska 5
Żukowo 
23
sob
4.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich
Bielsko-Biała 
23
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice 
23
sob
Leśna Piątka 2018
Koszalin 
23
sob
Mini Kraków Business Run
Kraków 
23
sob
5. Bieg Świetlika
Bytom 
23
sob
Strażacka Dziesiątka
Huta Stara 
24
niedz
„Biegniemy dla Gabrysi”
Jodłowa k. Dębicy 
24
niedz
Bieg Niepodległości
Haczów 
24
niedz
Drzewica Summer Run 2018
Drzewica 
24
niedz
MILA na Start
Lublin 
24
niedz
5. Bieg Cichociemnych
Sochaczew 
24
niedz
9. Frydman Triathlon
Frydman k.Nowego Targu 
24
niedz
3. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej
Henryków 
24
niedz
4. Szczęśliwa Siódemka - Bieg w dobrym kierunku!
Komorniki 
24
niedz
Konstanciński Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego
Konstancin Jeziorna 
24
niedz
8. Bieg pLUsZAKA
Zabrze 
24
niedz
Kids Run
Wrocław 
24
niedz
Summer Run - Bieg nad Jeziorem Rożnowskim
Gródek nad Dunajcem 
24
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
24
niedz
6. Sucholeska Dziesiątka Fightera
Suchy Las 
24
niedz
9. Cross Dziewicza Góra
Owińska 
24
niedz
3x Śnieżka = 1x Mont Blanc
Karpacz 
24
niedz
6. Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76
Radom 
24
niedz
Cztery Pory Roku
Kruszowice k.Bierutów 
24
niedz
NIDEC 10. Bieg w pogoni za żubrem
Niepołomice 
24
niedz
Cross Fit Kutno Challange
Kutno 
24
niedz
2. Charytatywny Bieg Budzika
Świdnica 
24
niedz
Bieg przełajowy "Kolej na Bieg"
Miłkowice k.Legnicy 
24
niedz
Pidżama Run Decathlon
Rumia 
24
niedz
3. Łabiszyński Bieg Świętojański
Łabiszyn k.Bydgoszczy 
24
niedz
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk 
24
niedz
5. Mielnicka Dycha
Mielnik 
24
niedz
Lotto Poznański Czerwiec ‘56
Poznań 
24
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
24
niedz
Cztery Pory Roku
inf. w treści 
24
niedz
Międzynarodowy Bieg Uliczny ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego
Zduńska Wola 
24
niedz
Wieliszewski Crossing - LATO
Wieliszew 
24
niedz
Bieg Super Taty
Warszawa 
24
niedz
Biebrzański Bieg Łosia
Goniądz  
25
pon
Maraton Miast Ogrodów
inf. w treści 
29
pt
Semilac Women Run
Poznań 
29
pt
10. Maraton Karkonoski
Szklarska Poręba 
29
pt
Super League Triathlon Poznań
Poznań 
29
pt
Botaniczna Piątka - edycja nocna
Mikołów 
30
sob
2. Bytomski Bieg Charytatywny GONItwa
Bytom 
30
sob
Nordic Walking World Championship / Korona Zachodu Polski #3
Mosina 
30
sob
3. Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka
Brzóza Królewska k.Leżajska 
30
sob
2. Przełajowy Bieg Drawski
Drawsko Pomorskie 
30
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk - Podleśna Polana 
30
sob
Runmageddon Silesia JSW SA 2018 / Intro, Rekrut, Nocny Rekrut, Classic +KIDS
Pawłowice 
30
sob
Runmageddon Silesia Intro / Nocny i Dzienny Rekrut / Classic
Śląsk 
30
sob
4. Bieg im. Stanisława Tyma
Warszawa 
30
sob
Four Colors Grand Prix Inowrocławia
Inowrocław 
30
sob
Supermaraton Gór Stołowych
Karłowo 
30
sob
Maraton Leśny Kwidzyn
Kwidzyn 
30
sob
4. Lipcowy Dwubieg Puszczykowski
Puszyczkowo 
30
sob
DRUT - Dzika Rospuda Ultra Trail
Bakałarzewo 
30
sob
7. Ćwiećmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
Przodkowo 
30
sob
Triathlon Jeziorsko
Warta k.Sieradza 
30
sob
3. Silesian Highland Marathon
Nowa Wieś k.Będzina 
30
sob
20. Bieg Górski ŻAR
Międzybrodzie Żywieckie 
30
sob
Jurajski Puchar Nordic Walking
Srocko k.Częstochowy 
30
sob
Hunt Run "Polowanie na biegaczy"
Białka Tatrzańska 
30
sob
5. Bieg Nocny Marek
Marki k.Warszawy 
30
sob
4. Bieg Uliczny "Przybij Piątkę w Kleosinie"
Kleosin k.Białegostoku 
30
sob
10. Bieg Sokoła
Sokołów Małopolski 
30
sob
Przehyba Trail
Gaboń k.Nowego Sącza 
30
sob
12h Night Castle Run
Olsztyn Jurajski 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć