2018-05-07 / 2018-05-13

07
pon
X-tre RUN
Kraków - Błonia Zabierzowskie
09
śr
Grand Prix Żoliborza
Warszawa
09
śr
Alimenty - Płacę, bo Dbam, Płacę, bo Kocham
Łódź
09
śr
Zabiegana Łódź
Łódź
09
śr
Otwarte Mistrzostwa Koszalina na dystansie 10 000m
Koszalin
10
czw
25. Krakowska Impreza na Orientację „KrakInO”
Kraków
10
czw
Leśna Piątka 2018
Koszalin
11
pt
GWINT Ultra Cross
Grodzisk Wlkp
11
pt
11. Anno Górskie Biegi Przełajowe
Żyrowa k.Zdzieszowic
11
pt
Sprint Test Race
Szczecin
11
pt
6. Żorski Bieg Ogniowy
Żory
12
sob
Nocny Bieg Św. Kingi
Stary Sącz
12
sob
Grand Prix Ustki
Ustka
12
sob
Biegowa Majówka
Jezierce k.Pobiedzisk
12
sob
Bieg Herosa
Pustynia Błędowska (Klucze)
12
sob
Extreme Power Run
Woskrzenice Duże k.Białej Podlaskiej
12
sob
Everest w Sosnowcu
Sosnowiec
12
sob
2. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich w Biegach
Kąty Wrocławskie
12
sob
5. Bieg Rycerski
Świecie
12
sob
4. Bieg Kresowy
Bystrzyca k.Oławy
12
sob
7. Górski Bieg Kwitnącej Jabłoni
Łącko k.Nowego Sącza
12
sob
14. Ekiden
Warszawa
12
sob
6. Ultramaraton Podkarpacki
Rzeszów
12
sob
HDR Base
Zawiesiuchy k.Warszawy
12
sob
13. Bieg Wyspiańskiego
Wrocław
12
sob
5. Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK
Leszno k.Warszawy
12
sob
9. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice
12
sob
Puchar Króla / Grand Prix Warszawy w Nordic Walking
Warszawa
12
sob
20. Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Grajewo
12
sob
Bieg Na Tak - Run of Spirit
Poznań - Jezioro Maltańskie
12
sob
16. Bieg Skawiński
Skawina k. Krakowa
12
sob
BohateRun
Kraków
12
sob
Wołowski Maraton Leśny na Raty
Kłopotówka k.Wołowa
12
sob
Katowicki Festiwal Biegowy
Katowice - Muchowiec
12
sob
11. Bieg Piastowski
Kruszwica k.Inowrocław
12
sob
ChampionMan Duathlon
Czempiń
12
sob
3. Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking
Stare Pole k.Malborka
12
sob
5. Maraton / Półmaraton / Dycha Mustanga
Poręba k.Kaków
12
sob
4. Bieg o Złotą Kaczkę
Toszek k.Gliwic
12
sob
Polswimrun
Sumin k.Starogardu Gdańskiego
12
sob
9. Żyrowik Cross Duathlon
Żyrowa k.Zdzieszowic
12
sob
4. Tworogowska Dycha po Trowie
Tworóg k.Tarnowskich Gór
12
sob
Skywayrun
Rzeszów-Jasionka
12
sob
SILGAN Ćwierćmaraton
Tczew
12
sob
Złota Mila
Jedlina-Zdrój
12
sob
13. Cross Maraton przez Piekło do Nieba
Sielpia k.Końskie
12
sob
Bieg Rzepakowa Dycha
Chełmiec k.Jawor
12
sob
7. Run Cross
Żyrowa k.Zdzieszowic
12
sob
4. Bieg Króla Eryka
Darłowo
12
sob
3. Bieg o Kłodę
Dziadowa Kłoda K.Oleśnicy
12
sob
5. Cross Mokrzeszowski
Mokrzeszów k.Świdnicy
12
sob
3. Bieg Rzemieślniczaka
Rybnik
12
sob
BNI Leliwa Run
Tarnów
12
sob
5. Bieg Pamięci Żołnierzy Kampinos Armii Krajowej
Julinek
12
sob
Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?”
Olsztyn
12
sob
39. Textillcross
Łódź
12
sob
19. Bieg Chartów - Witomino Radiostacja
Gdynia
12
sob
Bieg "TrafoRun"
Lubliniec
12
sob
38. Ostródzkie Biegi Uliczne - Memoriał Im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Ostróda
13
niedz
3. Ultramaraton Kampinoski
Dziekanów Leśny
13
niedz
6. Bieg Łosia
Dziekanów Leśny
13
niedz
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim
Gdynia
13
niedz
2. Pabianicka Gra Biegowa
Pabianice
13
niedz
4. Wrocławski Bieg Akademicki
Wrocław
13
niedz
6. Maraton Lubelski
Lublin
13
niedz
4. Maraton / Półmaraton Podhalański
Zakopane / Nowy Targ
13
niedz
4. Bieg Łomianek
Łomianki
13
niedz
42. Bieg Zwycięstwa 1980
Gołdap
13
niedz
6. Perły Małopolski
Szczawnica
13
niedz
5. Wodociągi Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój
13
niedz
3. Półmaraton Górski
Polanica - Zdrój
13
niedz
12. Bieg Lupusa o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce
Bartków k. Oleśnicy
13
niedz
2. Chrzanowski Bieg Uliczny
Chrzanów
13
niedz
3. Bieg z zamkiem w tle
Bolków
13
niedz
Działoszynska Dziesiątka
Działoszyn
13
niedz
Bieg Sadownika
Grudynia Wielka k.Głubczyc
13
niedz
6. PKO Białystok Półmaraton
Białystok
13
niedz
Bieg Drwala
Park Gródek Jaworzno
13
niedz
29. Maraton Juranda / 2. Dyszka Jurandówny
Szczytno k.Olsztyna
13
niedz
3. Bieg Pilicy
Białobrzegi
13
niedz
6. Bieg Wojciechowy
Serock
13
niedz
27. Żukowski Przełaj - BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Żukowo
13
niedz
4. Bieg "AGROBEX Piastowska Piątka
Pobiedziska
13
niedz
6. Piątka dla Bartka
Kielce