9. Festiwal Biegowy od 7 do 9 września 2018 r. ZAPISY OTWARTE!


Wszyscy żyjemy jeszcze wydarzeniami tegorocznego PKO Festiwalu Biegowego...

... ale czas płynie nieubłaganie i pora myśleć o przyszłorocznych startach w Krynicy. Początek października to najlepszy moment by rozpocząć przyjmowanie zgłoszeń do 9. Festiwalu Biegowego!

W 2018 roku na największe w tej części Europy święto biegania zapraszamy do Krynicy-Zdroju w dniach 7-9 września. W programie ponownie znajdą się najbardziej przez Was lubiane biegi dla wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych, początkujących i zaprawionych w bojach, biegaczy ulicznych i górskich. Chcemy też zaproponować Wam rywalizację w konkurencjach całkiem nowych, gorączkowo pracujemy nad biegami, które Festiwal uczynią jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Zachęcamy, by dokonać zgłoszeń jak najszybciej. Warto, bo do końca roku oferujemy Wam najniższe opłaty startowe, których wysokość pozostaje na poziomie roku ubiegłego. Jeszcze taniej będzie z Kartą Biegacza. Można ją bezpłatnie zamówić TUTAJ.

Podobnie jak w tym roku proponujemy Wam możliwość samodzielnego skompletowania zawartości pakietu startowego oraz zamówienia dodatkowo płatnego (lecz niedrogiego) transportu na start biegów rozpoczynających się poza Krynicą. Szczegóły – w formularzu rejestracyjnym (TUTAJ).

Z mety biegów kończących się poza Krynicą zostaniecie natomiast przywiezieni na deptak BEZPŁATNIE.

I jeszcze jedna bardzo ważna informacja! 15 sierpnia 2018 r. to nieprzekraczalny termin bezpłatnych zmian w ramach własnego zgłoszenia. Jeśli natomiast z jakiegoś powodu musicie zrezygnować ze startu w Krynicy, możecie przekazać komuś swój pakiet. Wtedy opłata manipulacyjna za zmianę danych osobowych wynosi 10 zł.

W sportowym programie Festiwalu Biegowego 2018 znajdzie się już ponad 30 biegów najróżniejszej długości, od kilkuset metrów do 100 kilometrów, na trasie łącznej długości ponad 300 km. Oprócz rywalizacji w prestiżowym Biegu 7 Dolin na dystansach ok. 100 i ok. 64 km punktowanych w ITRA (planujemy małą korektę dotychczasowej trasy B7D) oraz 34 km, w superszybkiej Życiowej Dziesiątce, trudnych Koral Maratonie i Półmaratonie, biegowej wspinaczce na Jaworzynę czy morderczej etapówce Iron Run, dajemy też możliwość świetnej biegowej zabawy w pełnych śmiechu Biegu Przebierańców, Biegu Kibica czy Biegu z krawatem. We wszystkich zdobędziecie pamiątkowe medale i nagrody.

Pracujemy nad kolejnymi konkurencjami. Niebawem szczegóły.

A że nie samym bieganiem biegacz żyje - jak co roku szykujemy bogaty program imprez towarzyszących. Koncerty, targi expo oraz Forum „Sport, Zdrowie, Pieniądze”, na którym spotkacie zarówno mistrzów sportu, jak i pasjonatów biegania. Fachowcy poradzą jak trenować i jaki sprzęt biegowy dobrać. Nazwiska gości przyszłorocznego forum w Krynicy będziemy na bieżąco podawali na naszym portalu www.festiwalbiegow.pl

Szczegóły 9. Festiwalu Biegowego w REGULAMINIE

Ramowy program imprezy: TUTAJ

Formularz rejestracyjny: TUTAJ

Każdy kto zarezerwuje sobie drugi tydzień września na bieganie w Krynicy-Zdroju znajdzie z pewnością coś dla siebie, a prócz sportowej rywalizacji przyjemnie spędzi czas w cudownym Beskidzie Sądeckim!

Do zobaczenia zatem w Krynicy!

Partnerami strategicznymi 9. Festiwalu Biegowego są Małopolska, Miasta Krynica-Zdrój i Muszyna, Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów i MOSiR w Krynicy-Zdroju.

Fundacja "Festiwal Biegów"

Polecamy również:


Podziel się: