Artykuły

Strony

Marek Grund

Lat 25, kawaler do wzięcia :-)

Biegam od 7 lat, zacząłem od 10km. Potem przewinęło się przełajowe 13km, potem było i 15km, ktoś rzucił pomysł aby wystartować w półmaratonie. "Z nami nie pobiegniesz?" - co miałem zrobić? Pobiegłem. O maratonie zdecydowałem już sam - pierwszy klasyk ukończyłem w 2009r. w Poznaniu z czasem 3:53h,

W 2012r. ukończyłem swój pierwszy ultramaraton - Bieg Rzeźnika 80km z czasem 13h. Potem przewinęła się Transjura 165km z czasem 34:57h no i Chudy Wawrzyniec - 87km z czasem 12:30h. Pokonanie tych ultrasów sprawiło że moja miłość do biegów wzrosła o 100% a tym bardziej do biegów górskich.

Moje marzenia związane z bieganiem raczej nie maja końca, bo po ich spełnieniu, sięgam po nowe.

Zdobywca Korony Maratonów Polskich. Moim największym osiągnięciem biegowym jest to, że wstałem z przed komputera i zacząłem biegać, a dystans który mam odwagę pokonać jest co raz dłuższy. Najlepszą nagrodą jaką zdobyłem dzięki bieganiu, są znajomości z niezwykłymi ludźmi zawarte na zawodach, a przede wszystkim na trasie ultramaratonów.

164km - 34:57:00 (Transjura) 2012

Biegam bo przez te kilka godzin wyścigu jestem wolny... tylko ja, trasa biegu, adidasy i równe bicie serca

Motto życiowe: Jestem pewien że, jeśli ludzie w swoim życiu mieliby jakikolwiek cel i dążyli by do jego realizacji - żyli by dłużej

Festiwal Biegowy to szansa na twoje lepsze "jutro".