Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

9. Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju zbliża się wielkimi krokami! Jedna z największych imprez biegowych w Polsce – już za dwa i pół miesiąca! Zapraszamy na nią nie tylko biegaczy i ich kibiców, zapraszamy także wystawców, bo Festiwal Biegowy – to także największe w Polsce targi sportowe.
Opublikowane: wt., 19/06/2018 - 17:33
Ostrołęka ma bogate tradycje kolejarskie. Z kolejarską bracią od dawna jest też związana ponadstuletnia już Szkoła Podstawowa nr 3, założona w 1916 r., jeszcze pod zaborem, właśnie przez kolejarzy.
Opublikowane: pon., 18/06/2018 - 11:47
Biegowy Potop Szwedzki to impreza biegowa organizowana od kilkunastu miesięcy, kilka razy w roku, przez gdyński oddział szwedzkich linii promowych Stena Line. Służy promocji biegania w przepięknych okolicznościach przyrody i szwedzkich terenów biegowych, których infrastruktura jest u naszych północnych sąsiadów naprawdę imponująca. Już po raz trzeci Stena Line zaprosiła do współpracy zespół Festiwalu Biegowego, który wytyczył i oznaczył dla biegaczy trasy oraz profesjonalnie zmierzył im czas biegów.
Opublikowane: wt., 12/06/2018 - 19:00
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie prac rozwojowych nowego rozwiązania informatycznego dla Centrum Aktywnego Wypoczynku. 
Opublikowane: pon., 11/06/2018 - 14:48
Już po raz trzeci Festiwal Biegowy wytycza trasę i zapewnia pomiar czasu na Biegowym Potopie Szwedzkim – imprezie, którą gdyński oddział szwedzkiich linii promowych Stena Line zorganizował dla biegaczy chcących połączyć aktywność i rywalizację z turystyką.
Opublikowane: ndz., 10/06/2018 - 11:23

Strony

Partnerzy

Partner tytularny

PZU

Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

Partner Maratonu

Koral

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Festiwalu

Partner Półmaratonu

konspol​​

Partner Festiwalu

Sponsor Życiowej Dziesiątki

wisniowski

Partner Runek Run 17 km

cechini Muszyna

Oficjalny Izotonik Biegu 7 Dolin

Partner Biegu 7 Dolin 34 km

cechini Muszyna

Partner Biegu 7 Dolin 34 km

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka Krynica-Zdrój

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO Runner's     w Sieci Wprost do Rzeczy  Maratony Polskie  Manager biegaczki.pl    Sądeczanin sportowefakty.wp.pl​​​