Nasza Impreza

Kalendarz Biegów w Polsce

2018-06-18 / 2018-06-24

20
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń
20
śr
Parkami i Lasami Katowic
Katowice
20
śr
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa
20
śr
Warsaw Track Cup
Warszawa
21
czw
26. Krakowska Impreza na Orientację „KrakInO”
Kraków
21
czw
4. Nocny Bieg Sztafetowy Janusza Kusocińskiego „Nocny Kusy"
Warszawa
22
pt
Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim
Gdynia
22
pt
4. Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur
Piotrków Trybunalski
22
pt
30. Sudecka 100
Boguszów-Gorce
22
pt
Bieg dla Słonia
Chorzów
22
pt
11. Sobótkowe Nocne Marsze na Orientację
Olsztyn k. Częstochowy
22
pt
8. Bieg Kamienny
Koszwice k.Lublinca
23
sob
3. Siemianowicki Festiwal Świetlików
Siemianowice Śl.
23
sob
Ultra Przesilenie
Dynów k.Rzeszowa
23
sob
Bieg Nocny
Wrocław
23
sob
Runmageddon Intro / Rekrut / Classic / KIDS
Ełk
23
sob
9. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice
23
sob
Kids Run
Poznań
23
sob
2. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich w Biegach
Kąty Wrocławskie
23
sob
27. Półmaraton Mleczny
Korycin
23
sob
2. Triathlon Korycin
Korycin
23
sob
Leśna Piątka ULTRA
Koszalin
23
sob
9. Rybnicki Półmaraton Księżycowy
Rybnik k.Katowice
23
sob
Półmaraton Unisławski / Dziesiątka Unisławska
Unisław
23
sob
41. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację
Borne Sulinowo
23
sob
Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza
Olsztynek k.Olsztyna
23
sob
3. Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów
Kraśnik k.Lublina
23
sob
8. Bieg Trzech Wież
Prusice
23
sob
7. Strzegomska Dwunastka
Strzegom
23
sob
Ultra Cross Maraton 12h
Kliniska Wielkie k.Szczecina
23
sob
Bieg Radości - Dumne Warchoły
Radom
23
sob
Biegowe 4 Pory Roku - GP Nadleśnictwa Legnica
Miłogostowice k.Legnicy
23
sob
3. Maraton Pędziwiatra
Gliwice
23
sob
16. Bieg 12 Mostów
Sławno k.Słupska
23
sob
21. Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
Krokowa k.Pucka
23
sob
5. Bieg Szerszenia
Oleśnica
23
sob
6. Nocny Bieg Świetlików
Dąbrowa Górnicza
23
sob
Leśna ZaDyszka
Szulmierz k.Ciechanowa
23
sob
5. Biegu Cross Extreme / Masters Killer
Kotlarnia k.Gliwic
23
sob
Polkowicka Dycha
Polkowice k.Wrocławia
23
sob
Tczew na 5
Tczew
23
sob
6. Sędziszowski Bieg po zdrowie
Sędziszów
23
sob
Bieg Trzech Plaż
Grudziądz
23
sob
30. Cross Świętojański im. Jana Marka
Pogórze k.Skoczowa
23
sob
Żukowska 5
Żukowo
23
sob
4.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich
Bielsko-Biała
23
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice
23
sob
Leśna Piątka 2018
Koszalin
24
niedz
„Biegniemy dla Gabrysi”
Jodłowa k. Dębicy
24
niedz
Bieg Niepodległości
Haczów
24
niedz
Drzewica Summer Run 2018
Drzewica
24
niedz
MILA na Start
Lublin
24
niedz
5. Bieg Cichociemnych
Sochaczew
24
niedz
9. Frydman Triathlon
Frydman k.Nowego Targu
24
niedz
4. Szczęśliwa Siódemka - Bieg w dobrym kierunku!
Komorniki
24
niedz
Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego
Konstancin Jeziorna
24
niedz
Kids Run
Wrocław
24
niedz
Summer Run - Bieg nad Jeziorem Rożnowskim
Gródek nad Dunajcem
24
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
24
niedz
3x Śnieżka = 1x Mont Blanc
Karpacz
24
niedz
6. Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76
Radom
24
niedz
Cztery Pory Roku
Kruszowice k.Bierutów
24
niedz
NIDEC 10. Bieg w pogoni za żubrem
Niepołomice
24
niedz
2. Charytatywny Bieg Budzika
Świdnica
24
niedz
Bieg przełajowy "Kolej na Bieg"
Miłkowice k.Legnicy
24
niedz
Pidżama Run Decathlon
Rumia
24
niedz
3. Łabiszyński Bieg Świętojański
Łabiszyn k.Bydgoszczy
24
niedz
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk
24
niedz
5. Mielnicka Dycha
Mielnik
24
niedz
Lotto Poznański Czerwiec ‘56
Poznań
24
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
24
niedz
Cztery Pory Roku
inf. w treści

baner_bieg350x450

Najczęściej czytane w tygodniu