Strefa Dzieci 8. PKO Festiwalu Biegowego


Podczas gdy na krynickim deptaku i na trasach wokół Krynicy-Zdrój uczestnicy Festiwalu Biegowego rywalizują zawzięcie o zajęcie jak najlepszej pozycji w poszczególnych biegach - w Strefie Dzieci też panuje ożywiona atmosfera. Najmłodsi uczestnicy Festiwalu grają w gry, rysują, malują, lepią z plasteliny i oglądają seanse w minikinie, gdzie od rana do wieczora repertuar stanowią bajki i kreskówki.

W konkursach organizowanych w Strefie Dzieci 9. Festiwalu Biegowego mamy do rozdania kilkaset nagród! Wiele z nich będziemy rozlosowywać w zabawie „Mały sportowiec Festiwalu Biegowego” ,w której, zadaniem uczestników jest zebranie punktów aktywności w postaci pieczątek, poprzez udział w konkursach, quizach i zabawach z oznaczeniem FB.

Szczegółowy program aktywności w Strefie Dzieci 9. Festiwalu Biegowego - NIEBAWEM.

Partnerzy Strefy Dziecka

Leibniz Logo

   czuczuXplore team  alexanderfiorellozielona sowaPapilonbajkowa tvdwie siostryrebeluno natura

 Patroni medialni:

czas dziecimaluchyplsportowa rodzina

 

Aktualności Strefa Dzieci

W tegorocznej Strefie Dzieci obecne będę już po raz drugi chrupki i krążki Uno Natura.
Opublikowane: sob., 18/08/2018 - 09:22
Za niecały miesiąc startuje 9. Festiwal Biegowy. Jak, co roku, prócz długiej listy biegów do wyboru, przygotowujemy szereg atrakcji towarzyszących również dla najmłodszych uczestników. W Strefie Dzieci można pograć w gry planszowe, porysować, skosztować orzeźwiających lodów Koral. W tym roku będzie można poznać także nietuzinkową serię książeczek „Czytaj z Albikiem”.
Opublikowane: pon., 06/08/2018 - 12:27
Dzieci z natury lubią ruch. Jest on wpisany w ich potrzebę poznawania świata. Aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego rozwoju i to nie tylko fizycznego ale także psychicznego i intelektulanego. Maluchom mającym problemy z nauką, czy koncentracją bardzo często zapisywane są właśnie ćwiczenia podnoszące sprawność fizyczną. Dlatego warto już od najmłodszych lat zachęcać je do ruchu, w nieco starszym wieku uprawiania sportów.
Opublikowane: sob., 28/07/2018 - 11:10
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Moja wymarzona trasa wspinaczkowa” zorganizowanego z Partnerem Strefy Dzieci 9. Festiwalu Biegowego Parku Linowego ABlandia. Z oferty parku można skorzystać w dwóch wakacyjnych miejscowościach; Rytrze oraz Kościelisku N.D w Beskidzie Niskim, czyli w bliskim sąsiedztwie Krynicy Zdrój, w której już we wrześniu odbędzie się Festiwal Biegowy. Przypomnijmy zadaniem uczestników było stworzenie za pomocą dowolnej techniki wymarzonego Parku linowego.
Opublikowane: śr., 27/06/2018 - 10:44
Biegi i strefy aktywności dla dzieci na Festiwalu Biegowym to zawsze mnóstwo fantastycznej zabawy, emocji i sukcesów. Pierwsze sukcesy, medale… Gorąco zapraszamy dzieci i rodziców do Krynicy-Zdroju – już nie możemy się doczekać spotkania z Wami! Zanim spotkamy się w mieście Nikifora, z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was konkurs z nagrodami. Pokażcie i/lub napiszcie w kilku zdaniach jak przygotowujecie się do startu w Krynicy. Koniecznie RAZEM – dziecko z rodzicami, dziecko z dziadkami, wujkami, ciotkami, kuzynami…
Opublikowane: czw., 17/05/2018 - 11:00

Strony