Iron Run: Eduard Hapak liderem po "piętnastce" [WIDEO, ZDJĘCIA]

Opublikowane w pt., 05/09/2014 - 21:53

Dzisiaj o 22:00 uczestnicy Iron Runa  wybiegną na trasę kolejnego, już trzeciego swojego biegu. Tym razem przed nimi 5-kilometrowy bieg na dobranoc, a za nimi 15-kilometrowy wymagający bieg z ciężkim podbiegiem.

Powoli zaznacza się czołówka cyklu. Po raz drugi wygrał Eduard Hapak i nie jest to przypadek. Eduard jest w dobrej formie i przyjechał walczyć o zwycięstwo. W zeszłym roku przegrał jedynie z zawodnikami z Afryki, ale pewnie zdobył 3. miejsce. Tym razem Kenijczycy nie biorą udziału w Iron Runie, więc kto wie. On sam widzi dużą szansę.

W górę w klasyfikacji przesunął się  Jarosław Gniewek. On także zapowiadał tu walkę o miejsce na podium. Trochę w dół spadł Oskar Mika. Jednak najtrudniejsze biegi dopiero przed nimi. Sporo rozstrzygnie się podczas jutrzejszego biegu górskiego.